RN731ETTP2700F25
MFR.Part #
RN731ETTP2700F25
JLCPCB Part #
C4145099
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS