SG73S1JTTD5493F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5493F
JLCPCB Part #
C4186403
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS