RN731ETTP2462F50
MFR.Part #
RN731ETTP2462F50
JLCPCB Part #
C4012373
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS