RN73R1JTTD3972D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3972D50
JLCPCB Part #
C4121065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS