RN73H1JTTD2323C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2323C10
JLCPCB Part #
C3993195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS