RN731ETTP2182C25
MFR.Part #
RN731ETTP2182C25
JLCPCB Part #
C4086631
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS