RN73H2BTTD8662C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8662C50
JLCPCB Part #
C4267693
Description
250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS