RN731ETTP2180C25
MFR.Part #
RN731ETTP2180C25
JLCPCB Part #
C4117605
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS