RN73H1JTTD22R6F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R6F25
JLCPCB Part #
C4131353
Description
100mW 22.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS