RN731ETTP2101F25
MFR.Part #
RN731ETTP2101F25
JLCPCB Part #
C4264974
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS