RN731ETTP1930F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1930F25
JLCPCB Part #
C4060657
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 193Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS