RN731ETTP1472F25
MFR.Part #
RN731ETTP1472F25
JLCPCB Part #
C4318607
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS