SG73P2BRTTD8660F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8660F
JLCPCB Part #
C5911936
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS