RK73H1JTTD3400D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3400D
JLCPCB Part #
C7343303
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS