RN731ETTP1452B50
MFR.Part #
RN731ETTP1452B50
JLCPCB Part #
C4023432
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS