HV733ATTE6202D
MFR.Part #
HV733ATTE6202D
JLCPCB Part #
C4220428
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS