RN731ETTP1370B25
MFR.Part #
RN731ETTP1370B25
JLCPCB Part #
C4047411
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS