RN732BTTD5112B10
MFR.Part #
RN732BTTD5112B10
JLCPCB Part #
C3985322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS