HV73V1JTTD365J
MFR.Part #
HV73V1JTTD365J
JLCPCB Part #
C4191707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS