RN731ETTP1352D25
MFR.Part #
RN731ETTP1352D25
JLCPCB Part #
C4115167
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS