RN732BTTD1043A05
MFR.Part #
RN732BTTD1043A05
JLCPCB Part #
C4059028
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS