RN731ETTP1292B50
MFR.Part #
RN731ETTP1292B50
JLCPCB Part #
C4045700
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS