RN731ETTP1291C25
MFR.Part #
RN731ETTP1291C25
JLCPCB Part #
C4317476
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS