RN731ETTP1271C25
MFR.Part #
RN731ETTP1271C25
JLCPCB Part #
C4057203
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS