SG73S2E1RTTD6652F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6652F
JLCPCB Part #
C7312450
Description
-55℃~+155℃ 1W 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS