RN731JTTD1692F100
MFR.Part #
RN731JTTD1692F100
JLCPCB Part #
C4090791
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS