SG73G2BTTD6801D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6801D
JLCPCB Part #
C6481436
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS