SLR1TTE1742D
MFR.Part #
SLR1TTE1742D
JLCPCB Part #
C4186419
Description
-55℃~+180℃ 17.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS