RN731ETTP1141F25
MFR.Part #
RN731ETTP1141F25
JLCPCB Part #
C4128771
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS