RN731ETTP1091F25
MFR.Part #
RN731ETTP1091F25
JLCPCB Part #
C4082038
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS