RN73R1JTTD1782A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1782A25
JLCPCB Part #
C2566557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS