SG73P2BTTD1652D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1652D
JLCPCB Part #
C4196389
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS