RN731ETTP1022F50
MFR.Part #
RN731ETTP1022F50
JLCPCB Part #
C4345300
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS