RK73G1ERTTP31R6F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP31R6F
JLCPCB Part #
C6270189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS