RN73H1ETTP34R8D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP34R8D50
JLCPCB Part #
C4147010
Description
34.8Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS