RK73H3ATTE9312F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9312F
JLCPCB Part #
C2581434
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS