SLR1TTE2212F
MFR.Part #
SLR1TTE2212F
JLCPCB Part #
C4057949
Description
-55℃~+180℃ 1W 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS