SG73S2ERTTD4532D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4532D
JLCPCB Part #
C6222608
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS