RK73H3ATTE8452F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE8452F
JLCPCB Part #
C2581373
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS