RK73H3ATTE7874F
MFR.Part #
RK73H3ATTE7874F
JLCPCB Part #
C7342930
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS