RK73H3ATTE2874F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2874F
JLCPCB Part #
C2581688
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS