RK73H3ATTE76R8D
MFR.Part #
RK73H3ATTE76R8D
JLCPCB Part #
C6270968
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS