RN731JTTD2771F25
MFR.Part #
RN731JTTD2771F25
JLCPCB Part #
C4248373
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS