WK73R2BTTD2611F
MFR.Part #
WK73R2BTTD2611F
JLCPCB Part #
C5831133
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS