RK73H3ATTE7324F
MFR.Part #
RK73H3ATTE7324F
JLCPCB Part #
C2581523
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS