RN73H2ETTD14R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R0D50
JLCPCB Part #
C4140248
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS