RN731JTTD5760D25
MFR.Part #
RN731JTTD5760D25
JLCPCB Part #
C4131646
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS