RK73H3ATTE6653D
MFR.Part #
RK73H3ATTE6653D
JLCPCB Part #
C2582862
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS