RK73H3ATTE5231D
MFR.Part #
RK73H3ATTE5231D
JLCPCB Part #
C2582813
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS