RK73H3ATTE5232D
MFR.Part #
RK73H3ATTE5232D
JLCPCB Part #
C2583324
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS